Rozšírená záruka na jazdené auto


Pre vozidlá ktoré preveríme a odporučíme na kúpu, v spolupráci s Defend Insurance Group ponúkame možnosť uzatvoriť predĺženú záruku na jazdené vozidlo. V závislosti od veku vozidla a nájazdu kilometrov sú k dispozícií rôzne balíčky poistenia s rôznym krytím súčiastok.


Všeobecné informácie o poistení:

Poistenie je možné uzavrieť najneskôr v deň kúpy vozidla. Záruka začína plynúť nasledovný deň po uzatvorení zmluvy.

Poistenie sa viaže na VIN vozidla. Je teda jedno kto s vozidlom jazdí v prípade poistnej udalosti (vy, partnerka/ partner, rodič...). Pokiaľ uzavriete poistku npr. na 3 roky a po 2,5 roku sa rozhodnete vozidlo predať, záruka bude platiť ešte pol roka. Čo môže byť zaujímavé pre budúceho kupujúceho, zvýši to atraktivitu a predajnú cenu vozidla.

Podmienkou poistenia je pravidelné servisovanie, resp. dodržiavane intervalu výmeny motorového oleja a všetky výrobcom predpísané servisné úkony. Vykonané v servise. Samozrejmosťou je archivácia servisnej dokumentácie.

Servis, ktorý rieši poistnú udalosť musí byť platca dph a mať viazanú živnosť na opravy automobilov (odborné vzdelanie).

Poistenie sa vzťahuje na vozidlo primárne jazdiace na území SR, avšak platí na celom území EU.

Všetky vyššie spomínané údaje, ako aj detailnejšie informácie napríklad o spôsobe riešenia poistných udalostí nájdete v priložených dokumentoch, ako aj na webe poistiteľa: https://www.defendinsurance.eu/sk

V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky, radi vám zodpovieme.

Top